zarezerwujtermin.pl
Zarejestruj

Zyskaj czas i nowych klientów

Rezerwacje online

Zażegnaj niekończące się telefony, pozwól klientowi na samodzielną rezerwacje miejsc, zasobów i usług.

Marketing SMS / EMAIL

Nieodwołane wizyty ? To już przeszłość.System automatycznie przypomni Klientowi o dokonaniu rezerwacji, terminie wizyty, a takżewyśle życzenia urodzinowe czy nową promocje.

System pozwala na definiowanie szablonów wysyłki pod konkretne wydarzenie. Dzięki informacją z karty klienta system może ograniczać wysyłkę wiadomości do konkretnych grup Klientów czy osób które wyraziły zgodę marketingową.

Wizytówka online

Zaprezentuj Klientowi Swój salon z jak najlepszej strony. Przedstaw personel, pokaż usługi, poinformuj o nowej promocji ... a jeżeli masz ochotę pozwól Klientom na ocenianie twojego salonu.

Wybierz swoją nazwę, wypełnił stronę informacjami i ciesz się swoją stroną internetową, która pozwoli na obsługę rezerwacji online Twojej firmy. Stronę możesz połączyć ze swoimi kontami na serwisach społecznościowych takich jak: facebook, twitter, google +,instagram. Bądź zauważalny w internecie i zyskuj nowych klientów.

Rabaty

Wszyscy lubimy rabaty, Twoi Klienci zapewne też je uwielbiają. W module rabaty w łatwy sposób stworzysz bon podarunkowy czy kartę rabatową dla swoich Klientów, w równie prosty sposób przypiszesz bon lub kartę do konkretnego Klienta, a system podczas wizyty przypomni Ci, aby naliczyć rabat.

System pozwala na przydzielanie rabatów nie tylko na wszystkie, ale też konkretne usługi, produkty, zasoby w wybranych placówkach, dzięki temu masz dużą kontrolę nad promocjami w swoich placówkach. Jeśli chcesz podarować Klientowi wydrukowaną kartę bądź bon możesz skorzystać z jednego z naszych szablonów bonów bądź wgrać do systemu swój indywidualny szablon.

Ułatw pracę sobie i swojemu zespołowi

Terminarz

Przejrzysty widok dziennego, tygodniowe, miesięcznego kalendarza z naniesionym grafikiem personelu, listą zarezerwowanych usług i zasobów wraz z ich aktualnymi statusami, a także podglądem swoich wydarzeń prywatnych.

Każdy użytkownik systemu może tworzyć swój własny, unikalny wygląd kalendarza nadając własne kolory, skróty odpowiednim statusom wizyt czy użytkownikom. Może również decydować jakie wydarzenia mają być wyświetlane w podglądzie terminarza, a jakie pomijane. W łatwy sposób zmienisz status wizyty czy zedytujesz wydarzenie. Jeżeli klient nie przyjdzie na umówioną wizytę, a ty zapomnisz zmienić statusu, system sam go zmieni po określonym w ustawieniach przez Ciebie czasie.

Wizyty

Zachowasz szczegółowe informacje o wizycie. Dodatkowo sam zdecydujesz jakie pytania chcesz zadawać klientowi podczas kolejnych wizyt.

Zakładka z zaplanowanymi wizytami pozwala na kontrolę przebiegu pracy w firmie. Możesz również podglądać aktualnie toczące się wizyty. Historia wizyt w łatwy sposób pozwoli Ci prześledzić z jakich usług czy produktów korzystał klient. Pozwoli Ci to na lepsze dotarcie do klienta.

Usługi

Dzięki rozbudowanemu modułowi usług możesz decydować kto z personelu wykonuje usługę, pozwalać na rezerwacje Klientom tylko z wybranych grup, tworzyć usługi dla placówek i konkretnych pracowników, nadawać ceny, ustalać widełki cenowe, rabaty i wiele więcej.

Podgląd do zaplanowanych usług pozwoli CI na oszacowanie Twoich dochodów.

Zasoby

Wykonywanie czynności bez niezbędnych narzędzie jest niemożliwe ? Dzięki zarezerwujtermin.pl w łatwy sposób zarezerwujesz sale, krzesło czy nawet ulubiony kubek. Możesz pozwolić również klientom na rezerwacje nie tylko usług lecz również zasobów przez swoją wizytówkę online.

Możesz zarezerwować zasób samodzielnie lub wybrać usługę, a system sam wybierze zasoby potrzebne do jej wykonania. Dokonując rezerwacji masz podgląd na ilość zarezerwowanych, a także dostępnych w Twoim salonie zasobów. Jeżeli potrzebujesz kilku sztuk zasobu, nie musisz tworzyć kolejnych rezerwacji, sam decydujesz ile zasobów potrzebujesz zarezerwować w danej chwili. Dzięki opcji zasoby możesz np. prowadzić zapisy na szkolenia lub rezerwacji sal.

Efektywnie nadzoruj, analizuj, zarządzaj

Wieloplatformowość

System jako jeden z nielicznych na rynku pozwala na zarządzanie kilkoma placówkami z poziomu jednego konta.

Jeżeli Twój biznes oparty jest o kilka placówek, bez problemu będziesz mógł połączyć lub rozgraniczyć dane elementy systemu w zależności od potrzeb. Sam decydujesz w ilu placówkach pracuje Twój personel, przyporządkowujesz Klientów do placówek, możesz tworzyć osobne bazy usług i zasobów dla różnych placówek. Przejrzysty widok terminarza z możliwością łatwego przełączania pomiędzy terminami rezerwacji personelu i zasobów z różnych placówek. Statystyki pozwalające w prosty sposób na kontrolę ilości wizyt, dochodów, sprzedaży produktów w poszczególnych placówek.

Raporty

Przejrzyste statystyki w łatwy sposób pozwolą Ci na kontrolę zysków, ocenę wydajność i rentowności poszczególnych pracowników, usług i towarów.

Klienci

Moduł pozwala na gromadzenie informacji o Kliencie i jego odbytych wizytach. Jeśli masz ochotę możesz udostępnić Klientowi dostęp do przebiegu jego wizyt.

Dzięki elektronicznej kartotece możesz w łatwy sposób grupować klientów o podobnych preferencjach.W szybki sposób prześledzisz historię wizyt danego pacjenta. System pozwala również na dołączanie plików do danego pacjenta np. jeżeli pobierasz skan dokumentu weryfikacyjnego.

Personel

Informacje podstawowe, podpisane umowy, historie grafiku - wszystkie potrzebne informacje o pracownikach w zasięgu kliknięcia myszki. W prostu sposób nadasz pracownikom odpowiednie uprawnienia do systemu, określisz stanowiska, a także podzielisz swój personel na przyjmujących wizyty i pozostałych.

Możliwość określania prowizji o sprzedanych usług, towarów czy bonów, które system sam automatycznie będzie naliczał. Każdy pracownik może również samodzielnie zdefiniować pytania, które będzie zadawał Klientowi na wizycie. Może również korzystać z bazy usług placówki, innych użytkowników lub tworzyć swoje usługi.

Moduł magazynowy

Moduł magazynowy pozwala w łatwy sposób kontrolować i zarządzać towarem zarówno tym do odsprzedaży jak i do wewnętrznego użytku, a gdy dany towar zacznie się kończyć, system poinformuje Cię o konieczności jego zakupu.

Do każdego produktu z osobna możesz samodzielnie ustalić wysokość alarmów magazynowych, przypisać producenta czy dostawcę. Ten sam produkt może mieć różne parametry w zależności od placówki np. cenę sprzedaży czy wysokość rabatu.

Kontaktuj się z pracownikami i klientami

Wiadomości

Nie musisz dzwonić, wysyłać maila lub SMS-a do swojego klienta czy personelu. System posiada wewnętrzny moduł wiadomości umożliwiający szybką i prostą wymianę wiadomości pomiędzy użytkownikami systemu. Możliwość wysyłki wiadomości do poszczególnych użytkowników, grup lub do wszystkich w systemie.

Przydzielaj odpowiednie uprawnienia

Uprawnienia

Dzięki rozbudowanemu systemowi uprawnień w prosty sposób ograniczysz dostęp do wybranych części systemu swojemu personelowi. Personel może posiadać różne uprawnienia w zależności od placówki. Możesz również nadać im standardowe role zdefiniowane w systemie.

Dlaczego wybrać zarezerwujtermin.pl?

Optymalizacja kosztów

System pozwoli Ci na optymalizację kosztów związanych z prowadzeniem Twojej firmy. Nie będziesz potrzebować już rąk do odbierania niekończących się telefonów związanych z umawianiem, odwoływaniem i przekładaniem terminów wizyt, gdyż Klienci wykonają to sami za pośrednictwem Twojej wizytówki online. Nie musisz również ponosić kosztów związanych z tworzeniem i utrzymywaniem swojej strony www, w systemie wygenerujesz swoją własną wizytówkę online. Statystyki dostarczą Ci cennych informacji o preferencjach Twoich Klientów, a także o wydajności pracowników co pozwoli Ci na wyciągnięcie wniosków i optymalizacje kosztów.

Brak zobowiązań

Nie wymagamy umów długoterminowych. Rozliczenia za system odbywają się w formie Prepaid czyli w formie przedpłaty. Możesz wykupić dostęp do serwisu na 1, 6 lub 12 miesięcy. Po upływie tego okresu możesz przedłużyć dostęp dokonując opłaty. Jeśli nie dokonasz wpłaty Twoje konto będzie po prostu nieaktywne. Również opłaty za SMS są rozliczane w trybie Prepaid. Możesz doładować swoje konto o dowolną kwotę jednak nie mniejszą niż 5 zł. System przeliczy wpłacone środki na ilość SMS.

Bezpieczeństwo i ochrona danych

Nasz system chroni dostęp do Twoich firmowych danych za pomocą bezpiecznego systemu logowania. Sam decydujesz komu i w jakim zakresie udzielasz dostępu do danych. Dzięki szyfrowaniu transmisji nie musisz również obawiać się, że ktoś wykradnie przesyłane dane. ZarezerwujTermin jest obsługiwany przez profesjonalną infrastrukturę serwerową, która zapewnia nie tylko stabilność działania, ale również ochronę przed atakami hakerów, regularne kopie zapasowe Twoich danych a także zgodność z wymaganiami GIODO.

Prostota i zaawansowanie

System od początku został zaprojektowany z myślą o użytkownikach. Jego funkcjonalności pozwalają na duże dostosowanie do indywidualnych potrzeb danej firmy. Szeroki zakres funkcji sprawia, iż jest to narzędzie, które pozwoli Ci na pełne zarządzanie i kontrolę Twojej firmy. Pomimo swoich dużych możliwości system jest przejrzysty i przyjazny dla użytkownika.

Skuteczna reklama firmy i wzrost dochodów

System daje duże możliwości reklamowe. Automatyczny marketing pozwala na przygotowanie kampanii SMS lub EMAIL pozwalającej pozyskać nowych klientów, przypomnieć o Twojej firmie Klientom, którzy dawno już nie korzystali z Twoich usług czy wysłać informacje o promocji stałym Klientom.

Nieograniczone wsparcie techniczne

Wierzymy, że dobry kontakt z użytkownikiem to podstawa sukcesu. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji mailowo bądź telefonicznie. Zawsze służymy pomocą i z chęcią poznamy Twoją opinie na temat systemu. Każdego dnia pracujemy, aby Twoja praca dzięki systemowi zarezerwujtermin.pl była łatwa i przyjemna.

Zarezerwujtermin.pl to nie tylko rezerwacje wizyt online.
To prosty, intuicyjny, a zarazem rozbudowany system do zarządania biznesem.

Testuj za darmo
x
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.